Ben 19 yaşında genç bir delikanlıyım.Birgün teyzemin kızı Buket beni evine davet etti. O beni hep lazım olduğunda çağırırdı.Gittim evde hiç kimse yoktu çay içtik ve bana birkaç soru sorduktan sex hayatıma getirdi konuyu.Sexten hoşlanırmısın diye bir soru sordu ben şaşırmıştım ne diyeceğimi bilemedim ve evet dedim.Oda:benimle devam etmek istermisin dedi ben ise neden olmasın çok güzel bir kızsın hem bende bunu bekliyordum dedim.

Yanıma geldi önce beni soymak istedi dur dedim ya teyzemler gelirse ne yaparız diye sorunca oda bana ben babamla hep yaparım ben ile seni görürse bişey demezler dedi ve şeyimi okşamaya başladı.Benim 21 cm’lik şeyim dev gibi oluvermişti. Onun üstünde sadece mini bi etek vardı bende fırsat bu fırsat deyip üstüne atladım ve deliler gibi seviştik.

Ardından ablası Gülşen birden içeriye geldi ve bizi öylegörünce oda soyundu.Ablasını ammı çok kıllıydı sanki hayatında hiç kesmemişti.Yanıma geldi o üstüme oturdu.

Buket ise ammını ağzıma daldırıyordu birlikte çok eylendik ve bunu hep yapmaya başladık.

Yorum ekle


Arkadaşlar Lütfen Dikkat!!
1-) Yorum içerisinde telefon numarası yayımlamak SERBESTTİR!
2-) Bir yorumunuzu başka hikayelere de kopyalayıp yapıştırmayınız.
3-) Kullanıcılara ve yönetime karşı hakaret içeren yorumlara izin verilmeyecektir!

Bu site amdan götten sikiş hikayeleri içerir, kızkardeş akraba kuzen fahişe liseli bakire gibi kelimeler içerikli bir site olduğundan dolayı site içerisinde ensest köpek sikiş 69 pozisyon amcık sekreter tecavüz anne baba abi hala gibi içerikli hikayelerde bulabilirsiniz, hikayeleri hikayesi hikaye masal fıkra ve gerçek yaşanmış hikayelerdir..

iletişim için: support@hikayesi.org

Kategoriler
Arananlar
sayaç
babasıyla sikişen
porno izle
seks hikayeleri